Social Media

BEE A CHANGEI have always been planning and preparing most blog changes for a very long time. Again and again I thought about the pros and cons, I wondered if it makes any sense at all, I played with that whole idea for a few weeks.

This change came spontaneously. I have been looking for a new alternative how to write articles in both Slovak and English (until now, the main text of the post was in Slovak and English version appeared after hovering over a paragraph). And after a fairly short research, a quick consultation with Romana and Veronica, I have come to a conclusion – which you are seeing now.

Three blogs.

And I am not deleting A STYLISH BEE – at least not yet. I would be very sorry, and I would not like to lose all the articles and your beautiful and encouraging comments. Well, I will not post anything to this blog anymore.

BEE A CHANGE. Two blogs – in two languages, but with the same content. This way foreign visitors will have the opportunity to read the posts without limiting Slovak readers.

The reason for change of the name of the blog is fairly simple – A STYLISH BEE no longer represented who I am. When I moved from the name Beelievin to ASB, I wanted to do more fashion posts, but later I realized it was not a topic for me. And as you could read in this post, I've recently decided to make a few changes in my life – and that's how BEE A CHANGE was born.

I hope that you will get used to this little change, too – and you will be at least half as excited about it as I am.


Väčšinu blogových zmien plánujem a pripravujem veľmi dlho. Dookola premýšľam nad dôvodmi za a proti, zvažujem, či to má vôbec nejaký zmysel, hrám sa s celou tou myšlienkou niekoľko týždňov.

Táto zmena prišla celkom spontánne. Hľadala som novú alternatívu, ako písať články aj v slovenčine, aj v angličtine (keďže doteraz bol text príspevku v slovenskom jazyku a anglická verzia sa zobrazila až po ukázaní na istý odsek). A po pomerne krátkom hľadaní, rýchlej konzultácii s Romanou a Veronikou som dospela k záveru – ktorý aj teraz vidíte.

Tri blogy.

A STYLISH BEE nemažem – aspoň zatiaľ nie. Bolo by mi to veľmi ľúto, a nerada by som prišla o všetky články a vaše krásne a povzbudivé komentáre. No na tento blog už nebudem nič pridávať.

BEE A CHANGE. Dva blogy – v dvoch jazykoch, ale s rovnakým obsahom. Takto budú mať aj zahraniční návštevníci možnosť začítať sa do príspevkov bez toho, aby to vás nejako obmedzovalo – a myslím, že niektorí z vás aj ocenia to, že na slovenskej verzii blogu už bude všetko iba po slovensky.

Dôvod zmeny názvu blogu je pomerne jednoduchý – A STYLISH BEE už nevystihovalo to, kto som. Keď som od názvu Beelievin prešla k ASB, chcela som sa viac venovať aj móde, no neskôr mi došlo, že to nie je téma pre mňa. A ako ste si už v tomto príspevku mohli prečítať, vo svojom živote som sa nedávno rozhodla urobiť viacero zmien – a tak vznikol názov BEE A CHANGE.

Ja pevne dúfam, že si na túto drobnú zmenu aj vy rýchlo zvyknete – a budete z nej aspoň z polovice nadšení ako ja.

13 comments

 1. Zmena je dobrá vec, ja sa teším :)
  www.veraparadis.com

  ReplyDelete
 2. Tešíme sa! Je dôležité, aby si bola spokojná so svojim blogom a vecami, ktoré posúvaš ďalej :) A hlavne, aby si sa cítila vo svojom virtuálnom svete dobre.. Už sa neviem dočkať nových článkov <3

  netrhajte (k)vety

  ReplyDelete
 3. Zmena je život, ako sa hovorí. Choď za svojím, plň si svoje sny, ja som veľmi rada, že môžem sledovať tvoju "cestu" <3

  ReplyDelete
 4. Tak toto je riadna pecka! Hneď ako som to videla na Facebook fanpage, zbehla som po noťas a šla čítať tento článok. Vždy som obdivovala tvoju originalitu a toto je fakt trefa do čierneho. Úprimne, keď si to teraz takto zverejnila, naozaj si uvedomujem, že tieto témy blogu mi k tebe idú asi najviac. Úplne cítim, že mi v blízkej dobe budeš veľkou inšpiráciou (ako si vlastne bola vždy, ale teraz je to o niečom inom). Držím palce a neskutočne sa teším! <3

  THE EFFLORESCENCE GIRL

  ReplyDelete
 5. To je super, že si sa takto rozhodla a že si vedela presne, čo chceš :) Teším sa na ďalšie články!!

  ReplyDelete
 6. Najdôležitejšie je aby si sa ty dobre cítila a ab si ty bola spokojná s tým čo produkuješ a tvoríš! Naďalej zostávam vernou čitateľkou a teším sa na nové príspevky!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE


  ReplyDelete
 7. Tešíme sa a držíme palce, nech ide všetko tak, ako chceš! ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 8. Teším sa na tvoje nové články. Tvoj blog je zmysluplný a veľmi ma baví o čom píšeš ♥

  ORLLING

  ReplyDelete
 9. Skvělý a originální nápad, určitě to bude super :)

  TheBlondieTale

  ReplyDelete
 10. Změny jsou fajn a tohle je moc hezká změna, název je super. :-)

  ReplyDelete
 11. Názov je super! osobne sa mi páči ešte viac ako ten predtým :)
  Prajem veľa úspechov!
  THE NOELA

  ReplyDelete
 12. Zmena je niekedy naozaj potrebná. Aj ja som menila - na blogu akurát design, pretože okrem iných vecí som sa z Erasmu presťahovala späť domov a cítila som, že aj blog potrebuje zmenu, aby sa mi s ním "žilo" dobre zase tu doma. Teším sa nové články :)
  Caroline

  ReplyDelete
 13. Krásne <3
  veľmi sa mi páči nový názov a teším sa na nové články ❤

  ReplyDelete

Follow

Contact Form

Name

Email *

Message *

from instagram @ simplyberenica

SIMPLY BERENICA. Theme by BD.