Redakcia SimplyBerenica

Za SimplyBerenica, teda online magazínom, sociálnymi sieťami i celou značkou, stojí malý tím šikovných ľudí, ktorých spája láska k prírode, odhodlanie k udržateľnosti a túžba hľadania alternatív a možností, ktoré sú lepšie pre životné prostredie i pre ľudí. Spoločne chceme prinášať kvalitný a inšpiratívny obsah, ktorý vám pomôže spraviť zmenu pre lepší svet.

Berenika

šéfredaktorka & zakladateľka

V SIMPLYBERENICA dohliada na chod celého magazínu, aby všetko fungovalo tak, ako má. Tvorí obsah pre sociálne siete a vytvára inšpiratívne príspevky. Riadi a vymýšľa kampane. Okrem toho, samozrejme, Berenika píše aj články — v nich sa zameriava na udržateľnosť, hľadanie ekologických alternatív, minimalizmus a pomalú módu.

ČLÁNOK OD BERENIKY: Predstavujeme: Testujeme orechy a orieškové krémy od Nuttyno

Pavel

redaktor & vedúci projektov

O etických témach sa hovorí ťažko, no musíme ich dostať do povedomia. Spracúva ich pre vás Pavel — aby boli faktické, ale zrozumiteľné. Venuje sa aj vegánstvu a na SimplyBerenica nájdete jeho recepty na chutné raňajky, rýchle hlavné jedlá i sladké dezerty. Recenzuje pánsku prírodnú kozmetiku a vedie projekt SPRIEVODCA BEZOBALOVÝMI OBCHODMI.

ČLÁNOK OD PAVLA: Veganský koláček s kešu krémem a kokosovými chipsy

Ludmila

redaktorka

Ludmilka je najnovším prírastkom do tímu SimplyBerenica. Jej veľkou záľubou je varenie a pečenie, a neustále vymýšľa nové recepty — tie sú vegánske a často aj bezlepkové. Recepty ale nie sú jediný typ článkov, ktoré pripravuje. Píše o svojich poznatkoch a skúsenostiach o rastlinnej strave, zdieľa svoje tipy pre zdravé jedlá a testuje vegánske alternatívy.

ČLÁNOK OD LUDMILKY: Hustá podzimní polévka z černé čočky a kořenové zeleniny