Sprievodca bezobalovými obchodmi

Neviete, kde sa taký obchod vo vašom okolí nachádza, ako sa tam dostanete, kedy majú otvorené alebo aký majú sortiment? My vám to uľahčíme! Mapujeme bezobalové obchody v Čechách a na Slovensku — prvýkrát ich navštevujeme za vás, a tak už dopredu budete vedieť, kam sa vydať.
Nepíšeme len stručný zápis o obchode. V každom článku sa dozviete oveľa viac ako len to, čo vám poskytne vyhľadávač alebo sociálne siete:

  • kde sa obchod nachádza a ako je to s MHD alebo parkovaním;
  • čo predajňa ponúka a čo všetko majú v sortimente;
  • či u nich kúpite aj drogériu, kozmetiku, eko pomôcky do domácnosti;
  • alebo i mliečne, mäsové a vegánske výrobky, vajíčka, pečivo, ovocie a zeleninu;
  • a na záver naše dojmy, čo sa nám páčilo a nepáčilo, a či odporúčame tu nakúpiť!

Všetky články sú doplnené našimi fotografiami, ktoré vám priblížia interiér predajne a budete vedieť, ako to dnu vyzerá.

Ktoré obchody sme zatiaľ navštívili?

Kliknite na značku a v popise nájdete odkaz na celý článok o predajni.
Články o nových predajniach zverejňujeme takmer každú stredu. V niektorých je predajňa len jedna, v niektorých dve, či dokonca i viac. Naposledy sme navštívili a napísali o týchto obchodíkoch:
Momentálne plánujeme, ako bude pokračovať tento projekt. Bolo by pre nás samých veľmi náročné, skôr asi nemožné osobne navštíviť každý jeden bezobalový obchod v Česku a na Slovensku. Určite ale nekončíme — len si dáme od mapovania bezobalov krátku pauzu, kým nenájdeme systém, ktorý bude vyhovovať vám i nám :).
Naše ďalšie návštevy môžete sledovať aj na našom Instagrame!