Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

  1. No, tohle je zrovna téma pro mě :D. Rozhodně se snažím nezásobit se zbytečnostmi, ale já osobně mám k věcem, které mám třeba ve svém pokoji, vztah a fakt mi trhá srdce, když se některé musím zbavit. Věci sice city nemají, ale já ano :D!
    Taky bych ideálně chtěla mít fakt minimalistický pokoj ve skandinávském stylu, nebo tom japonském, ale nejde mi to. Musím schraňovat, musím si uchovávat vzpomínky na to, co jsem prožila, dostala od kamarádů, na to, kde jsem byla na cestách a co jsem tam našla a získala. A navíc mi osobně přijde, že minimalistické pokoje vypadají pěkně smaostatně, ale jakmile vidím stejný typ výbavy vedle sebe na pinterestu, ztrácí to šarm. Líbí se mi nacházet po pokojích střípky osobnosti majitele.
    Ale vím, že nadměrné uchovávání serepetiček je zbytečnost a dokáže být i nebezpečná. Třeba můj děda je fakt nevyhazuje absolutně nic a táta má tuhle vlasnost ve zmenšené míře stejnou, takže to mám v genetice :D.

  2. Mám pocit, že príspevky o minimalizme sa točia o tom istom (nemyslím to zle), ale sama už neviem, čo mám k tomuto komentovať, pretože zase napíšem iba to isté, čo pred pár príspevkami.
    Snáď spomeniem toľko, že sami máme doma "zásuvku na všetko" a iba sa tam veci kopia. Už ju mám niekedy problém otvoriť, a čo je horšie, zatvoriť. 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *