Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

 1. Maso nejím asi dva roky. Ráda bych se posunula na "vyšší" level a přešla i na veganství, ale trochu mi to komplikují alergie (ořechy, soja, jablka… mám jich hodně). Ale i bez masa jsem na sobě pozorovala spoustu pozitivních reakcí. Hlavně co se celkového pocitu týče. I psychiky, protože jsem byla jako ty a konečně jsem si přestala vyčítat, že zabíjím zvířata.

 2. V prvom rade sa chcem ospravedlniť, pretože si môj komentár pochopila úplne inak ako som ho myslela. Ja som nevravela, že máš okomentovať môj príspevok o hokeji, viem, že táto téma ťa nezaujíma. Myslela som práve konkrétny príspevok –o Jurajovi-, prepáč, nevedela som, že si ho čítala a rozhodla si sa ho neokomentovať. Odkedy som si prečítala tvoj komentár, tak ma to neskutočne trápi, pretože som si myslela, že sa na mňa hneváš. 🙁
  A teraz k príspevku. Toto je hlavný rozdiel medzi nami – ja nepremýšľam nad tým, že to zviera, ktoré práve jem, muselo nejako trpieť. Avšak, keď to robí človek pred mojimi očami, tak vtedy mäso nejem.
  Ja tiež neriešim, či moja strava má dostatok bielkovín alebo iného zloženia.
  Čo sa týka akné, tak už som ti spomínala, že spolužiačky mi pochválili moju pleť. Za čím nasledoval môj smiech, lebo to bolo prvýkrát, čo mi to niekto povedal. Pravda však je, že som si spätne premietla, že som do svojho jedálnička pridala jeden až dva banány denne. A sama neviem, či to je ten dôvod, ale vážne mám menšie množstvo akné.
  Aj čo sa lepšieho zdravia týka, odkedy som pridala banán do svojho jedálnička, čuduj sa svete, ja som vážne nebola chorá. Od októbra!!! a aj to som nevyležala doma, ale chodila do školy.

  Okrem toho, viacero odborníkov vraví, že strava dokáže urobiť zázraky. Sú prípady ľudí, ktorí svoju chorobu vyliečili len zmenou jedálnička. A preto – strava je základ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *