Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

  1. Odkedy som sa začala viac zaoberať Slow fashion, zmiernila som, ba až vylúčila nakupovanie v klasických obchodných centrách. Len pred mesiacom som si povedala, že potrebujem nové čierne džínsy, keďže moje staré mi po 2 rokoch nosenia úplne vybledli. Povedala som si, že navštívim Pull&Bear, pretože ich oblečenie mi príde kvalitnejšie než Bershka či Stradi. No svoj názor som okamžite zmenila. Nové džínsy mi vydržali necelý mesiac nosenia a vyzerajú úplne tak isto ako tie dvojročné, čo mi nepríde absolútne normálne. Teraz sa mi len potvrdilo, že dizajnéry navrhujú oblečenie tak, aby sa na nás čo najrýchlejšie rozpadlo a aby sme boli nútení kupovať si znova nové… Preto ostávam verná secondhandom, aj keď ani s nimi to netreba preháňať 🙂
    NORALIC

  2. Okej, nechcem sa opakovať, takže zhrniem to jednou vetou – jediný obchod, kde dokážem na seba niečo kúpiť je C&A. A potom je to Tesco a jeho F&F sekcia.
    Nakupovanie pre mňa nikdy nebolo voľnočasovou aktivitou a ani nikdy nebude. Do obchodov chodíme iba, keď ideme do kina, čo zase nie je až tak často, ako by som možno chcela. A aj to nie vždy niečo kúpime.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *