Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

  1. Supr článek! U nás to je hrozné, milion věcí se kupuje a už mě upozorňují na 3 dny staré rohlíky, přitom mi přijdou v pořádku. A proč tedy tam je dalších 10, když to nikdo nevyužije? Je to škoda.

  2. Ja som si hlavne uvedomila, že aj keď sa možno snažím produkovať menej odpadu, v obchode som vždy s niekým (s babkou, mamou, tatikom). A hlavne tatik je veľkýýý vyberač a vyhadzovač.
    Snažím sa robiť zoznam a nakupovať iba podľa neho, samy robíme tie veci, že sa napríklad iba z banánu/jablka vyrezáva to hnedé.
    No čo ma zarazilo, je, že je rozdiel medzi "spotrebovať do" a "minimálna trvanlivosť do". A čo sa týka jedálne, v ktorej sa stravujem, tak som sa naučila zjesť z taniera všetko. Dokonca aj tú blbú mrkvu, ktorú neznášam!

  3. Je pravda, že plýtvání jídlem je naprostá zbytečnost a v jistém slova smyslu i lidská stupidita. Rady jsou skvělé, já osobně chodím do obchodu jenom s nákupním seznamem 🙂 nejenom, že člověk nekupuje zbytečné blbosti, ale navíc stráví v obchodě mnohem méně času 🙂 doufám, že do budoucna se nám podaří vyhazování jídla redukovat.

    Maris

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *