Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

 1. Keď som začala vnímať to, koľko veľa vecí mám, tiež som mala pocit, že sa rýchlo potrebujem všetkého zmeniť. Teraz to vnímam tak, že keď mám menej vecí v šatníku, cítim sa omnoho lepšie. Keď sa niekam balím, nebalím si celú skriňu, pretože tie nohavice mi idú len k jednému tričku alebo ak si zoberiem jednu blúzku musím aj tú sukňu, jednoducho mám lepšie kombinovateľné veci a to sa mi páči omnoho viac.
  Krásny článok ♥

  monicasworldofflowers

 2. Nápaditý a veľmi podnetný článok. Ja som taký malý zberateľ. Mám problém vyhadzovať veci len tak, lebo vždy si hovorím “to sa ešte zíde” ale máš pravdu, je načase trochu pretriediť šuflíky!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

 3. Doteraz som vôbec netušila, že sa podobné koše na staršie oblečenie nachádzajú v H&M. Tým si mi veľmi pomohla, pretože už viem, čo spravím s nepoužívaným oblečením.
  No aj pre mňa je niekedy veľmi ťažké len tak sa niečoho vzdať. K niektorým veciam som si totiž tiež vybudovala citový vzťah a je mi ľúto ich len tak vyhodiť. Či už to sú vecičky z detstva alebo darčeky od kamarátok, ktoré sú zaprášené na poličke.
  btw. znova si ma veľmi inšpirovala a hneď teraz sa idem pustiť do triedenia 🙂 <3
  WOLF CHILD

 4. Veľmi pekné posolstvo článku. 😉 Triedenie a vyhadzovanie/ darovanie/ recyklácia je dôležitá, no osobne s tým často mám problém, pretože mi bráni sentimentálny vzťah k danej veci… 😀

  Sabi z blogu Beautiful savage

 5. Už pri nadchádzajúcej maturite som mala vidinu toho, ako sa zbavím všetkých nepotrebných vecí, ktoré mám postrkané v skriniach a šuplíkoch, no doteraz som sa k tomu neodhodlala. ale tento článok ma dosť nakopol, takže začnem asi ešte aj dnes. Ja som niekedy nekompromisná a nemám problém sa vecí zbaviť, aj keď neviem koľko mi potom trónia vo veľkej taške, pretože neviem, kam s nimi, komu ich darovať, atď. Ale napríklad zošity zo základnej školy, tých mám veľmi veľa v zakladačoch a neviem, prečo ich vlastne nešmarím rovno do koša. Veď keby sa napríklad sťahujem, určite to nie sú veci, ktoré by som brala so sebou. 🙂

 6. Chci se polepšit s tím datumem spotřeby u kosmetiky a vážně když projde, tak ji vyhodit. Jinak s oblečením to mám taky tak, vždcky si říkám, že tohle vyhodím a toto taky, ale pak stejně si řeknu, že bych si to třeba ještě někdy vzala 😀

  Maris Novotná

 7. Všem lidem, kteří dokáži žít "minimalistickým" způsobem života a neobklopovat se zbytečnostmi, patří můj velký obdiv. Nikdy jsem to nějak nevnímala, ale v poslední době mě hrozně tíží všechno, co mám doma a jen mi to tu zbytečně leží – ať už je to kosmetika, oblečení nebo bytové dekorace. Za to svoje syslení bych si nafackovala a až se příště budu stěhovat, budu nekompromisní a skutečně vyházím vše, co nepoužívám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *