Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

  1. No to o té catrice jsem ani nevěděla, děkuji moc za objasnění! 🙂 Jinak popravdě souhlasím s tím, že vegan jídlo není úplně nejdražší (nemusí být), jen by mě zajímalo, jestli i "on budget" můžeš doplnit všechny živiny. 🙂 Rozhodně zajímavé téma a článek!

  2. Jo jo, přiznám se, že je to občas náročné, ale zrovna co se týče jídla plánuju (pořád!) dlouhýý článek, takže se k tomu jistě vyjádřím :D. Ale souhlasím s tebou, že fakt neznám vegana, který jí náhradu sýrů nebo mléka nějak pravidelně. I když já osobně nějakou alternativu mléka potřebuju třeba kvůli pečení, nebo protože si ráda dělám kakao, a protože nemám micér, zatím si kupuju buď z Lidlu rýžové, nebo z DM s kalciem. Ale na druhou stranu to, co byste jinak utratili za maso, utratíte za jiné věci (a kvalitní maso JE drahé), takže mi ve výsledku nepřijde ani jedno stravování dražší nebo levnější.

  3. Podľa mňa tá "vidina drahého vegánstva" pochádza napríklad z vegánskych reštaurácií a ich cien, prípadne tie rozdiely, že obyčajný jogurt človeka vyjde nejakých 0,25€ ale Alpro 0,79€ /ceny orientačné, samozrejme/… No ľudia si neuvedomia, že s prechodom na vegánstvo nemusia za každú cenu kupovať jogurty a mlieka, ktoré predsa ani nejedia denne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *