Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

 1. Možno trošku mimo kozmetiku a produkty, no ja sa s tým najčastejšie stretávam v rámci jedla. Keďže to teraz riešim na dennej báze v súvislosti s tréningami a prípravou a strašne ma niekedy štve, koľko toho v obchodoch vidím práve s označením "zdravé", "bez cukru", "proteínové" atď.. Asi vieš, o čom hovorím. Ale tak ako to je v prípade jedla, je to určite rovnaké aj s inými produktami, len človek musí mať záujem si o týchto veciach zisťovať viac a zaujímať sa :))
  Caroline ~ http://www.galkvinne.com

 2. počula som o greenwashing, no úplne som nevedela čo to znamená takže ďakujem za ujasnenie 🙂 nedávno som bola niekde v obchode Cropp či House a mali tam práve tričko z nejakej ,,eco" kolekcie za myslím 3e čo je úplne nelogické, no aj tak ma zaujalo a musela som naň pozrieť 🙂 čiže naozaj to funguje a je to dosť odporné :/
  leekralovaa

 3. Mne sa veľmi páčia aj tie visačky na oblečení, že eko/ vyrobené na základe etických princípov a potom si kukneš nášivku, že Made in Bangladesh a je ti jasné, kde sa nachádzame.

  Sabi z blogu Beautiful savage

 4. Ja si na to začínam dávať čoraz väčší pozor, lebo som si istá, že som už pokúpila veľa vecí v domnienke, že je to tá "lepšia" verzia a spokojne odkráčala domov, i keď si na konkrétne produkty teraz nespomeniem. Tá reklama na Fiji ma trochu rozosmiala, hlavne s tou pomalou hudbou a hlasom, ktorý má zapôsobiť na city. 😀 Nemám slov.

 5. O termíne greenwashing som ešte nepočula, ale je pravda, že som sa s ním už stretla. V reklamách a v obchodoch často čítam eco-friendly/eco. Avšak ja kupujem iba to, čo stále.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *