Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

  1. Opět super článek :)) Já docela často bojuju s tím, jestli toho dělám dost. Například včera jsem byla s mamkou nakupovat v obchodním centru a koupila jsem si šaty. Měla jsem z nich obrovskou radost, protože jsou nádherné a přesně takové jsem si vysnila, jenže pak přišly výčitky, že jsem je nutně nepotřebovala a nechci podporovat fast fashion řetězce, tak proč jsem si je kupovala.. Upřímně jsem si tím docela zkazila radost a musím si zas a znovu připomínat, že toho dělám dost a každá jedna změna k lepšímu se počítá 🙂

    Another Dominika

  2. Ono to je všetko síce pekné, ale práve pri tomto príspevku mi napadlo. Čo potom s tými ľuďmi? Človek, ktorý celý život pracoval na farme má potom pracovať ako?

    Ja jem vajcia, a v poslednom čase som nútená ich jesť množstvo, keďže nás nimi babka zásobuje. A o tomto tiež treba hovoriť. Ak viem, ako je s tými zvieratami zaobchádzané, tak si nemyslím, že je zlé, jesť živočíšne produkty. Plasty tiež nekupujeme na jedno použitie a nosíme si pletenú tašku (alebo ja ruksak, keďže jediný čas, kedy idem do obchodu sama je počas školy).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *