Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

 1. Skvelý článok! Vždy som mala s týmto problém. Som veľmi roztržitá a nemám na seba až takú tvrdú ruku. Môj veční cieľ je pravidelne cvičiť. Vážne ma to moc baví, ale mám také obdobie. Keď mám dobrú náladu tak mám chut cvičiť ale pri zlej nálade sa neviem premôcť. Ale bojujem ďalej a verím, že sa to raz podarí. Budem sa držať tvojich rád.
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

 2. ja sa teda celkom svojich predsavzatí držím alebo teda snažím sa aj po polroku stálôe na ne myslieť, ale teda asi je to tým že ich tiež pokladám za svoje ciele 🙂

 3. Áno, predsavzatia si dáva každý a potom vo februári ani nevie, čo chcel vlastne na sebe zlepšiť. Svojim spôsobom si mi pomohla nedávať si predsavzatia, ale ciele, ktoré sa týkajú mojej osoby. A plnia, pamätajú sa oveľa lepšie ako "chcem schudnúť". Na tento rok som si dala tri ciele a medzitým som už aj jedno stihla zrušiť (po mojom januárovom mental breakdown) a jedno sa mi darí pekne plniť. A rovnako som si stihla jedno pridať (opäť po januárovom mental breakdown) a cítim sa oveľa lepšie. Zatiaľ sa sústreďujem na svoju myseľ a verím, že to zase príde aj na telesnú stránku. Skvelý príspevok!

 4. Úplne súhlasím so spisovaním cieľov na papier. Je to oveľa lepšie než to mať uložené napríklad v aplikácii či v mobilných poznámkach. Svoje ciele som si ešte k tomu pripla na nástenku, ktorú mám zavesenú nad pracovným stolom, takže svoje predsavzatia vidím každý jeden deň.
  Veľmi inšpiratívny článok Bee <3
  NORALIC

 5. Tento rok je snáď prvým rokom, kedy som si nespísala žiadne predsavzatia. Postupne sa snažím robiť malé kroky k "lepšiemu ja", ale nehrotím to a odpúšťam si zlyhania. Viem, že sa snažím a to mi nateraz stačí. Ale pri čítaní článku mi napadlo, že by som si nejaké nové ciele mohla stanoviť, pretože tie staré z minulých rokov som už viac-menej splnila. 🙂 Skvelý článok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *