SB — aké sú naše plány na jeseň a aké novinky môžete čakať?

Čo môžete čakať v novej sezóne na SimplyBerenica? Aké nové články pre vás pripravujeme a akým témam sa chceme venovať? Ako to bude s eshopom a kolekciou oblečenia? A akú službu prinášame späť a veríme, že sa na ňu budete tešiť rovnako ako my?

Každý deň pracujeme na tom, aby sme vám na SimplyBerenica mohli prinášať kvalitný obsah.
August sa už blíži ku koncu a i počasie naznačuje, že sa pomaly začína jeseň. A spolu s týmto prechodom otvárame aj ďalšiu sezónu na SimplyBerenica. Aj vy, aj my sme si užili voľnejšie leto, oddýchli sme si a vychutnali si slnkom zaliate dni. Okrem toho sme načerpali sily a pozbierali veľa inšpirácie, a už sa nevieme dočkať, kedy s vami naše nápady zazdieľame.

Aké články pre vás pripravujeme?

Na našom Instagrame sme sa vás pýtali, či vám viac vyhovujú dva články, alebo až tri články týždenne — a keďže väčšina z vás hlasovala pre prvú odpoveď, nové príspevky na blogu môžete i naďalej očakávať každý pondelok a piatok.
V tejto sezóne sa budeme viac venovať sérii “Co se skrýva za našim blahobytem“, ktorá poukazuje na problémy, o ktorých sa často nehovorí — no sú to fakty a čísla, ktoré by sme mali všetci vedieť. Pridávať budeme aj veľa vegánskych receptov. Našim cieľom je priniesť vám jedlá, ktoré sú jednoduché, rýchle a chutné, a stačia vám suroviny, ktoré kúpite v bežnom supermarkete. Aj v tejto kategórii chystáme nové zaujímavé série a tešíme sa na vaše reakcie.
Okrem toho budeme písať aj o udržateľnom domove a o pomalej móde, ktorým prikladáme veľkú dôležitosť. A ak máte otázky, chýba vám nejaký článok a boli by ste radi, ak by sme o ňom napísali, budeme radi, ak to spomeniete v komentári!

Bezobalový obchod Alchemilka v Prešove.

Štiavnická špajza, ktorú vám čoskoro predstavíme v článku.

Sprievodca bezobalovými obchodmi

Séria o bezobalových obchodoch na Slovensku a v Čechách je ešte “v plienkach”, no v novej sezóne ju chceme naplno rozbehnúť. Začíname mapovaním obchodov v Zlínskom kraji a okolí, no určite čakajte aj predajne z rôznych slovenských miest.
Aj tu radi privítame vašu pomoc. Nie je v našich silách obísť úplne všetky bezobalové obchody, ktoré v SR a ČR existujú. Preto ak je vo vašom meste predajňa, ktorú radi navštevujete, budeme veľmi radi, ak nám pošlete pár fotiek a krátky popis, čo sa vám na obchodíku páči, na náš email info@simplyberenica.com — a odmeníme sa vám zľavovou poukážkou na náš eshop!

Kolekcia oblečenia a náš eshop

Keď sme už pri eshope — zľava -20 % na celú letnú kolekciu pokračuje! I keď sa leto končí, našim cieľom bolo vytvoriť oblečenie, ktoré nie je viazané len na pár mesiacov v roku — tielka viete použiť aj ako ďalšiu vrstvu pod svetre, tričká s krátkym rukávom nájdu svoje využitie celoročne, k sukni stačia pančuchy a teplý sveter a šaty SARA viete tiež ľahko vrstviť.
I pre náš eshop máme veľa plánov. Síce ďalšiu kolekciu oblečenia chceme vytvoriť až po novom roku, drobnosti na našom eshope budú pribúdať!
Ak nás ešte nesledujete na Instagrame — @simplyberenica — tak to rýchlo napravte! Každý deň pridávame inšpiráciu, zdieľame recepty, hovoríme o zaujímavých novinkách a zapojiť sa môžete do rôznych súťaží.

Odoberáte náš newsletter?

Od newslettera sme v posledných mesiacoch upustili a sústredili sme sa na prípravu iných vecí. No na Instagrame sme sa vás pýtali, či by ste oň mali opäť záujem — a väčšina z vás prejavila záujem. Preto ak náš newsletter ešte neodoberáte (nájdete ho na konci stránky), teraz je správny čas sa doň prihlásiť. A každé dva týždne vám pošleme výber nielen článkov z blogu, ale všetkých zaujímavých správ zo sveta zero waste, to, čo získalo našu pozornosť, tipy a rady a oveľa viac!
Veľmi ďakujeme za všetku vašu podporu. Sme vďační za každý komentár a zdieľanie. A dúfame, že sa na novú sezónu SimplyBerenica tešíte rovnako ako my!