Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

  1. Úplne ti rozumiem, tiež u seba začínam vnímať, že nie všetko je v poriadku. A je to celkom paradox, pretože keď som bola mladšia, bola som živá, nehanbila som sa, do vecí som šla bezhlavo a strach a stres boli pre m§a neexistujúce pojmy. Teraz je žiaľ realita iná, avšak plánujem o tom príspevok, takže nechcem moc predbiehať. Každopádne si silná a všetko zvládneš. A každým jedným prekonaním strachu bude čoraz návykovejšie to robiť. ❤️

    THE EFFLORESCENCE GIRL

  2. Naprosto tě chápu, tyto problémy má velká spousta lidí a potýkat se se stresem i fóbií není nic neobvyklého. Je to velmi nepříjemné, ale člověk se s tím musí naučit bojovat. Držím ti palce! :))

  3. Jako bys mi mluvila z duše. Už dávno mi došlo, že jsem jiná a tolik pro ostatní běžných situací ve mě vyvolává naprosto stejné pocity. Nejhorší pro mě bylo, když to někdo nedokázal pochopit a považoval to za banální, obzvlášť když to byl někdo blízky, třeba bývalý přítel, který mi tím způsoboval ještě horší stavy a nároky na samu sebe.
    Podle mě je dobře, že jsi s tím sekla, když jsi to prostě necítila. Nakonec, myslím si, že to tak asi mělo být a jednou za to budeš třeba ještě ráda. Život je moc krátký na to dělat věci, které nám způsobují něco takového, obzvlášť pokud nutně nemusíme.

  4. Já jsem taky docela stresař. Z mnohých věcí nespím, nekontrolovatelné pocení a třesení se jsem už taky zažila. Není to ale nic, co bych zažívala nějak extra často. Jen tak, že vím, o čem mluvíš, takže je mi jasný, že ta vysoká musela být dost peklo a jsem ráda, že sis šla radši plnit své sny. Poslední dobou se mi to ale zlepšuje, jsou věci, nad kterými dokážu rychle mávnout rukou, ale i věci, ze kterých se třesu doteď. Posílám ti sílu a ať se máš jen dobře! ♥

    Little Dreamer

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *