Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

 1. mala som to úplne rovnako 😀 chcela som každú jednu vec na svete a nakoniec som z nich aj tak používala tri dokola 😀 momentálne mi síce ešte stále zostalo viac vecí ako dokáže normalny človek využiť, ale sú to veci, ktoré mi zostanú dlhšie a som s nimi naozaj spokojná 🙂 nenechávam si kopu vecí len preto aby mi sedeli doma v šuplíku 😀
  Ivana xx

 2. Presne dne som si upratovala izbu a samozrejme na rad prišla aj kozmetika. Mnoho produktov, ktoré som kedysi kupovala s nadšením ako ich budem využívať zapadli len prachom, boli minimálne využité a ja som ich dnes vyhodila do koša. A tak si uvedomujem, že aj moje peniaze v podstate do toho koša šli. A bolo mi ich aj celkom ľúto.
  Tiež som si dnes uvedomila, že mňa vlastne nebaví pri odlíčení používať 10 produktov. Keď som spolupracovala s Yves Rocher, vždy som bola nesmierne nadšená, čo všetko mi opäť poslali, ako to budem testovať a potom o tom písať. Keď som dostala sadu na pleť a k nej asi 5 produktov, ktoré mali svoju postupnosť, v hlave som mala svoj obraz ako ich poctivo každé ráno a večer aplikujem a že sa budem o seba starať ako správna žena. Celý tento proces mi vydržal po dobu testovania a akonáhle som na blog zverejnila recenziu, moja beauty routine začala upadať a na konci som aj tak vždy využila do dna len odličovacie mlieko. Dlho som si vyčítala, že sa o seba nestarám a robím to zle. Ale dnes už viem, že nie.
  Momentálne je moja pleť krásna – samozrejme na nose ma trápia čierne bodky, ale to asi každého. Som z nej nadšená, pretože ešte v novembri som mala čelo celé vyhodené, aj keď som si myslela, že to bolo z ofinky. Uvedomila som si to vlastne pri mazaní vecí z telefónu a zamyslela som sa, že čo sa od vtedy vlastne zmenilo. Samozrejme, stravu som o čosi pomenila, začala viac cvičiť jógu, no najmä som sa prestala o svoju pleť prehnane starať. Prestala som používať rôzne peelingy, masku si doprajem raz za týždeň (a aj to tie zlupovacie na čierne bodky) a najmä som začala tvár pravidelne každý večer natierať krémom – obyčajnou Niveou. V živote by som nepovedala, koľko toho krémovanie tváre môže spraviť 😅. A vďaka tomu som prestala používať bb cream, dokonca i korektor. Jediné čo používam je špirála, ceruzka na obočie a občas rúž. A som z toho nadšená 🙂

  THE EFFLORESCENCE GIRL

 3. Ja tiež teraz veľa vecí posúvam ďalej a zbavujem sa ich ale stále vlastním veľmi veľa produktov a oblečenia ale postupne sa očisťujem 🙂

  A gratulujem k bakalárskej práci 🙂

  Vera

 4. Whoohoo! Moja téma! 😀 Ale nie. V prvom rade gratulujem k odovzdanej bakalárke, tak už len veľa šťastia pri obhajobe!
  Chcem sa podeliť o tento týždňový zážitok v škole. Moje spolužiačky mi pochválili, akú mám peknú pleť! 😀 Ja som sa vtedy na A. tak čudne pozrela, ale hneď som to vysvetlila, že mi to ešte nikto nikdy nepovedal – skôr naopak, mama a aj tatik vždy do mňa hučia, prečo mám zase akné. V ten deň som sa pozrela do zrkadla, a naozaj moja pleť nie je čistá, bez akné. No vtedy, keď mi dali dievčatá kompliment, tak som videla, že aj ony majú akné. Lenže nikto to nerieši.
  Pýtali sa ma, že ako si čistím pleť, aké prípravky používam a ja, že nič. Ony, že ako si čistím tvár a ja, že nijako, že prepláchnem vodou pri umývaní zubov a hotovo. Tak sa ma pýtali, že akou vodou. 😀 Nikdy som si nemyslela, že JA budem niekomu dávať rady ohľadom pleti. Tak ma to potešilo, chcela som sa zdeliť.
  Mnohokrát som spomínala, že v kúpelní mám BB cream, od neviem akej značky (tuším Garnier, neviem) a používala som ho asi tak tri dni potom, čo mi ho tatik kúpil. Tak mám tiež nejakú odličovaciu vecičku, ktorú si sem-tam dám na tvár asi tak raz za polroka. 😀 A tiež mám toto čo chodí v reklame, hej, takto ja opisujem kozmetiku, s aktívnym čiernym uhlím – čo mi nerobí dobre na pleť, mám horšie akné.
  Okrem toho, v poslednom čase som začala pozerať nejaké videá a tam som sa dozvedela, že ja mám probably hormonálne akné, čo je bez na dlhé trate, takže sa ho asi nikdy nezbavím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *