Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

  1. Krásny nádherný článok, ktorý je tak veľmi pravdivý. Mnoho ľudí je tak zakerných, že ak ťa náhodou uvidia ako si nakúpiš niečo v plaste alebo hoci čo, obrátia to proti tebe. Koľkokrát vidím, ako to tak ľudia píšu niekomu, kto sa o to skutočne snaží. Ale skutočne nie sme dokonalí.

    monicasworldofflowers

  2. Naprosto super článek! O minimalismus se zajímám už skoro rok, ale za minimalistku bych se asi stejně neoznačila, za poslední rok jsem svoje oblečení probrala už několikrát, a i přesto jsem šla ještě dneska dát na charitu další várku… Stejně jako i zero-waste – je to prostě cesta. Důležité je, že člověk aspoň začne. S vegetariánství jsem například začala před pár měsíci a zatím jsem naprosto spokojená, k veganství mám ale pořád daleko. Je super, že se začínáš všem těmto věcem věnovat a baví tě to. Už se těším na další články! 🙂

    Kout světa

  3. Minule som si zabudla vypýtať nápoj bez slamky a uvedomila som si to, až keď predo mňa položili pohár. Raz za čas, keď som veľmi smädná a nemám inú možnosť, kúpim si balenú vodu. Ešte stále som tiež nevymenila všetku kozmetiku za bezobalovú, prírodnú a netestovanú. Je toho veľa, čo som ešte nespravila, ale snažím sa. 🙂 Mám vlastnú tašku aj fľašu, nakupujem často veci z druhej ruky. Každý malý krok sa počíta. A síce sa v poslednej dobe akoby roztrhlo vrece s ekologickým prístupom k životu, "zero waste life"… myslím si, že je to konečne trend, ktorý stojí za to nasledovať. Som veľmi rada za tvoj blog, pretože ukazuješ, že aj "obyčajní" ľudia môžu pomôcť a že sa to dá.

  4. Presne tak, veľmi sa mi páči, že viac a viac ľudí si to dokáže priznať a hlavne sa nestresovať pre sociálne siete, ktoré nám len ukazujú, akí je každý dokonalý. Je to len mýt, ktorý treba pochovať, pretože nám nerobí dobre, zbytočne si vytvárame nedosiahnuteľné ideály. Je pekné sa občas pozastaviť a uvedomiť si, že sme len ľudia.

    PS: krásna fotka z bullet journal, tuším viem, odkiaľ máš inšpiráciu, nedávno som pozerala to video na YouTube (ak sa mýlim, tak ma oprav). Ja sama si chcem opäť zapisovať do zápisníka všeličo, no nestresovať sa, aby to bolo perfektné a pravidelne aktualizované. Každopádne ti tvoju disciplínu závidím, vážne si si na tom dala záležať <3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *