Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

 1. Nádherný nový dizajn! 💕 Čo sa článku týka, ani nevieš ako hrdá som na Teba, že si sa presťahovala a hlavne verím, že budeš šťastná 💕 V článku som sa istým spôsobom našla, no ja na svoj nový začiatok ešte len čakám.

 2. Ako som Ti už písala na Instagrame, krásny článok a nádherný nový vzhľad blogu 🙂 Článok ma chytil za srdce, čiastočne som sa v ňom aj našla.. Na vysokej som trpela a ukončila som ju hneď po prvom semestri, keďže u mňa nastali až zdravotné problémy a ja som si uvedomila, že psychosomatické problémy sú real thing 😀 Takže som si povedala, že si zdravie nenechám zničiť kvôli titulu, ktorý vlastne ani nechcem.. Skončila som školu, momentálne som vo svojom druhom zamestnaní a dá sa povedať, že som spokojná 🙂 Nie je to síce niečo, čo by som túžila robiť do konca svojho života ale po tom turbulentom období na vysokej škole pokladám toto obdobie za maximálne pokojné a užívam si ho 🙂 Avšak verím, že sa časom pohnem ďalej, spoznám nové miesta, nových ľudí a hlavne samú seba, pretože sa niekedy cítim stratená 😀 Ale myslím si, že to patrí k dospievaniu a možno aj životu ako-takému 🙂

  Ešte raz – nádherný článok a teším sa na ďalší 🙂

  IVANNA MALIK / prečítaj si: TOM WALKER / sleduj ma na IG: @ivannamalik_

 3. Tak teda, čo sa ja nedozviem, ty si tiež z Prešova? 🙂

  Inak, v tvojom článku som sa našla, pretože ja som takto trpela celých 5 rokov na fakulte, ktorá má nebavila po každej stránke. Nevedela som, čo vlastne chcem, čo by som mala robiť a tak som pokračovala. Dodnes to ľutujem, pretože mi to vzalo velmi veľa energie a chuti do života. Mohla som byť inde.
  Ja som tak veľmi chcela ísť do Prahy a vpodstate ešte stále chcem, ale pôvodný plán bol ísť s priateľom. Žiaľ, vo vzťahoch som smoliar, takže buď sa kopnem do zadku a naberiem odvahu ísť sama alebo budem musieť hľadať inde :D. Ale tiež by som chcela bývať sama a riadiť si všetko podľa seba, veď kto by nie :).

  Prajem ti veľa úspechov, šťastia a nech je všetko podľa tvojich predstáv :).

  VLADIES

 4. Keď si písala, že sa chystá čosi veľké, tak som v komentári spomenula možno zmenu školy alebo ísť do iného mesta. Svojim spôsobom som mala pravdu a nedokážem tomu uveriť 😀
  Zlín som však nečakala a pravdupovediac, nikdy mi nenapadla možnosť, ukončiť školu po jednom stupni. Vždy sa to u nás bralo ako všetko alebo nič. A ďakujem, že si mi pomohla pozrieť sa na to aj z inej stránky.

  Verím, že už budeš naozaj šťastná 🙂

  Dúfam, že aj ja po decembri to budem môcť stále povedať ❤️

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *