Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

  1. Minulý týden jsem se zúčastnila tour de sekáč s brněnskými blogerkami, mají stránku brnobloguje.cz a přednášela nám slečna nejen o sekáčích, co v nich vybrat a tak aby jsme věci nehromadily, ale hodně i o materiálech, bylo to zajímavý. Mám ráda i polysterové halenky, ale je pravda, že přírodní materiály mají daleko víc výhod a ještě k tomu nezatěžují prostředí. Polyesteru se vyhýbat nebudu, i když hordu věcí kupovat také nebudu, ale rozhodně v sekáči budu hledat a už hledám ty lepší a kvalitnější látky… jen to praní je poté náročné:(

    Somethingbykate

  2. Objevila jsem tvůj blog až dnes a.. těším se až si přečtu další články, protože mě celkově toto téma zajímá, hlavně minimalismus.

    Abych byla upřímná, teprve před pár měsíci jsem vytřídila celou skříň a nechala si jen pár kousků, teď se snažím nakupovat hlavně pohodlný materiál, ale snažím se i koukat na složení. Upřímně jsem vůbec nevěděla, že se dělá i z konopí oblečení, děkuji za rozšíření informací:-). Z internetu se dá většinou vyčíst právě jen ten polyester a bavlna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *