Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

 1. Toto bude možno mimo téma, ale zostavenie tvojich článkov (spojenie designu tvojho blogu a spracovania fotiek) na mňa vždy pôsobí tak upokojujúco, že je proste radosť sem zavítať. ❤ Veľmi pekne spracovaný článok, a určite užitočné tipy. Takýto druh článkov je rozhodne potrebný v tomto období, keď už človeka niekedy prepadajú vnútorné rozpoloženia, v ktorých ani netuší "čo sám so sebou". 😀

  blog emptycoffeecups.co | instagram @bythewaygaby

 2. Úklid, čtení, cvičení a pečení je u mě téměř na denním pořádku. 😀 Nesnáším nic nedělání a snažím se být každý den produktivní aspoň trochu. :))

 3. Tak toto je asi ten najlepší zoznam aký som mohla na internete nájsť. Ďakujem zaň! 🙂 Jednoznačne komunikácia s priateľmi a rodinou je pre mňa na prvých priečkach.

  BarsVee

 4. Čítanie tvojho článku ma nejako primälo k tomu, aby som si napísala krásne to-do list na každý jeden deň v týždni. A zahrniem tam vždy nejaký z tvojich bodov – teda niečo užitočné, niečo dušu potešujúce a aj školské povinnosti.

  Naozaj som si pri čítaní tohto článku uvedomila, že v mojom živote je momentálne taký chaos – som človek, ktorý potrebuje mať VŠETKO pekne zorganizované a to momentálne naozaj nemám. Urobím každý deň niečo do školy, ale zvyšok dňa sa tak nejako preflákam .. A cítim sa potom hrozne. Takže plán na dnes je jasný: zorganizovať si čas.

  Som ale rada, že táto blogerská komunita je aktívna každý deň 😀 Už tak dlho som nič nepísala na blog, nečítala iné blogy .. veľmi ma to teší! <3

 5. Skvelý post. Ako moc by som si zahrala nejakú stolovú hru. Musím si s kamarátmi urobiť nejakú korona skype párty.
  Je divné, že takáto "drobnosť" ako byť doma v pohodlí nás môže zachrániť. Avšak, najviac mi je ľúto ľudí, ktorí pracovať teraz nemôžu a sama mám kamarátku, ktorý robí barmanku a teraz jej vypadol príjem na nikto nevie koľko.
  Posielam lásku a silu aby sme to všetci spolu zvládli!

  xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

 6. Jejdanenky, dopredu ťa prosím o prepáčenie, nakoľko mám na zajtra naplánovaný presne takýto istý typ článku. 😀 Hádam, že toto je teraz skutočne hot topic… Inak naozaj pekný zoznam, niektoré veci sa objavujú aj u mňa. 🙂

  Sabi z blogu Beautiful savage

 7. V prvom rade, dúfam, že si v poriadku, a nezáleží na tom, či si uviazla v Česku, alebo sa ti podarilo dostať na Slovensko k rodine. (a ak si o tom postla niekde na insta, tak prepáč, ja som momentálne v pôstnom režime)

  Nie, nenudím sa a nie, nemám na tieto veci čas.

  5. Dočítajte tú knihu, ktorú máte na nočnom stolíku už mesiace. Práve teraz, keď nemáte žiadne povinnosti a úlohy, si konečne môžete bez výčitiek sadnúť do kresla so šálkou teplého čaju a zaujímavou knižkou v ruke.

  Uh, keby som mala čas na nejakú knihu podľa vlastného výberu, ktoré sú na poličke už pomaly aj spred dvoch rokov. "keď nemáte žiadne povinnosti a úlohy" Pff, čo to je? Momentálne čítam Dom v stráni. V štvrtok máme test.

  7. Vyčistite svoj online svet.
  Keby som sa dostala aspoň k uprataniu notebooku alebo mobilu, by bolo fajn.

  10. Začnite blogovať.
  Chcem napísať príspevok, pôvodne som myslela, že by vyšiel aj dnes, ale Hájnikova žena ma nepustila 😀

  17. Spravte tú vec, ktorú odkladáte už mesiace.
  Žeby som ju už urobila včera? Skutočne neviem, či som napísanie kamarátke odkladala, ale včera som čosi také urobila. Nič iné mi nenapadá.

  Ale skutočne verím, že ostatným tento príspevok pomôže. Ja idem späť na fieru.

 8. Budem asi znieť veľmi rozmaznane, ale ta karanténa je pre mňa tak skľučujúca, že nedokážem poriadne nič robiť. Ale chcela by som čítať knižky, cvičiť doma, viac variť (aj keď toto vlastne musím, keďže sa momentálne ani nedá jesť vonku a snažím sa najprv využívať tie zásoby, ktoré doma mám), písať blog, skúsiť nejaké kreatívne činnosti, niečo pozerať.. Zatiaľ som sa však zmohla len na upratanie izby a presadenie všetkých kvetov, ktoré na byte mám.

  Ďakujem za tento článok a inšpiráciu, už by som sa fakt mala dať dokopy 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *