Hľadáš niečo?

Reader Interactions

Komentáre

  1. Oh, dodatočne ti želám všetko najkrajšie, najlepšie a hlavne nech si stále taká skvelá ako na mňa cez tieto sociálne siete pôsobíš. Pamätám si, že si bola jeden z prvých blogov, ktoré som začala sledovať, keď táto oblasť začala zaujímať aj mňa a vo veľa veciach si ma inšpirovala a stále si pre mňa veľmi inšpiratívny človek.
    xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

  2. Happy bday! Your writing is so relaxing?idk if it's weird to say that, but it made me feel really relaxed. I wish you all the best with finding happiness- I know it can be very tricky.

  3. Všetko najlepšie! Myslím, že už som ti to niekam písala, ale rada sledujem od počiatkov túto tvoju cestu za šťastím čo sa sťahovania týka, a maximálne ťa podporujem. 🙂 Teším sa, kam ťa povedú ďalšie kroky.

    Sabi z blogu Beautiful savage

  4. Môj jediný plán na tento rok je dokončiť bakalárske, byť prijatá na magisterské dúfať, že sa nám podarí stretnúť 💕 Ešte raz aj tu – Všetko úplne najlepšie k narodeninám 🙏🏼💕 Veľmi veľa lásky, veľmi veľa zdravia, šťastia a nech sa ti splní úplne všetko po čom túžiš. Buď naďalej takáto úžasná, pretože inšpiruješ a motivuješ oveľa viac ľudí ako si dokážeš predstaviť! Love u babygirl! 💕
    Viki z blogu BarsVee🌸BarsVee na Instagrame🌸

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *